Je to tady: Testujeme Pay4t v2.0

Konečně! Do veřejného betatestování jsme včera spustili druhou generaci systému Pay4t. Zcela nové jádro, mnohem přívětivější a hlavně přehlednější uživatelské rozhraní, pěknější kabátek frontendu (responzivní, tak si to zkuste z mobilu), bez nutnosti se hlásit jen prostřednictvím Twitteru.

Během prvního dne se přihlásilo přes 25 betatesterů, každý z nich byl odměněn kreditem ve výši 500 korun. Bylo realizováno devět poptávek v cenách od 83 do 500 korun za tweet (průměr 192,50) a bylo zveřejněno několik desítek reklamních tweetů. Několik betatesterů to nevydrželo, zdarma kredit vyčerpalo a nadšeně se vrhlo do testování „za svoje“ – koupili si kredit a promovali své služby a produkty.

Další hlavní změny a novinky ve verzi 2.0:

  • možnost pracovat s více Twitter účty (jen je třeba se vždy před přidáním k danému účtu na Twitteru přihlásit)
  • do systému se nyní hlásíte vlastním jménem a heslem, přístup k Twitter účtu požadujeme jen jednou, a to při prvotním načtení informací o vašem účtu (především kvůli autorizaci vlastnictví)
  • otevřený affiliate program, každý uživatel získává automaticky svou registrační URL, skrze kterou může doporučovat Pay4t a z útraty nebo výdělku dostane odměnu 10% z celkové částky (během prvního dne již proběhlo několik affiliate registrací)
  • snížila se provize systému na 25% (z 30%) a strhává se při žádosti o výplatu výdělku z účtu twitteristy
  • kredit je nyní možno nakupovat nejen skrze PayPal, ale také převodem na účet u FIO
  • faktury se vystavují automaticky (u PayPalu ihned, u převodu na FIO po spárování platby)
  • systém jsme po cca roce odkoupili od zahraničního majitele zpět, a tak faktury vystavuje česká společnost, plátce DPH, tzn., že pokud chcete za tweety utratit 1000 korun, systém vás pořádá o 1000 korun + DPH případně + poplatek za převod PayPalu (FIO je zdarma)

Tolik, co si tak vybavuji… Chystají se i další fičury a dodělávky, zejména na základě interakce s betatestery. Pořád je co zlepšivat, takže se těšte, bude to prima:)

A co vy říkáte na nový systém? Přihlašte se a napište nám svůj názor.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze zákulisí a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>