Napsali o nás: Zapojte se do průzkumu o komerčním tweetování

V české blogosféře a na Twitteru se v uplynulých dnech otevřela debata o tweetování za úplatu.Michal Kubíček spustil projekt PayForTweet.com s cenou od 30 Kč/tweet, Tomáš Krauses 1065 followery nabídnul na svém blogu zveřejnění reklamního tweetu za 750 Kč, Jan Tichý si za to samé s 3037 followery řekl o 1 milion korun.

Pokud Twitter používáte (je jedno, zda píšete, či jen čtete), zúčastněte se prosím průzkumu na téma Twitter a komerční tweety a vyjádřete v něm svůj názor na to, zda by Vám „komerčnější tweety“ na Twitteru vadily, případně jaké typy komerčních tweetů byste sami byli ochotni sdílet.Dotazník je možné vyplnit do pátku 18. května (12:00), výsledky budou následně zveřejněny na stejné adrese (http://twitter­.vyplnto.cz) pod licencí CC-BY.

Zdroj: http://www.lupa.cz/zpravicky/zapojte-se-do-pruzkumu-o-komercnim-tweetovani/

Příspěvek byl publikován v rubrice Z tisku a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>